Biz Kimiz.?

2002 Yılında ev tekstili sektörüne GÜLDİKEN TEKSTİL SAN. TİC LTD ŞTİ olarak giren firmamız kurumsallaşma sürecini kısa sürede tamamlayarak hedeflerinin önemli bir kısmına ulaşmıştır.

3000 m2  kapalı kurulu modern üretim tesisi ve son teknoloji ürünü üretim ekipmanlarıyla döşemelik kumaş grubunda yılda 1500.000 mt kapasite ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Pazar yapısındaki değişken taleplerin ve yoğun rekabetin hız kesmeden devam ettiği sektörümüzde başarının ‘’daima kalite’’ anlayışından geçtiğinin bilincinde olan firmamız, müşteri odaklı çalışma ve tüketici zevklerini ön planda tutan üretim anlayışıyla hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir.

Üretiminin bir kısmını Rusya, Yunanistan, Polonya , Ukrayna, Bulgaristan, İran, Irak, Fas,Cezayir ve Romanya’ya ihraç eden firmamız, üretim stratejisini bulunduğu sektördeki pazar payını artırmak ve hedeflediği üstün marka değerine ulaşmak olarak belirlemiştir.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutarak ve asla kaliteden ödün vermeyerek, üretimden insan kaynaklarına, pazar beklentilerinden teknolojik gelişmelere kadar her alanda araştırmacı ve yenilikçi yönetim politikasıyla sektörün parmakla gösterilen bir markası olmak,

Sektörün değişen taleplerini hızlı şekilde karşılayarak, istikrarlı kaliteli üretimi ile güvenin simgesi olmaktır.

Misyonumuz

“Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.”  Bu düşünce ile;

Her geçen gün değişen ve artan müşteri beklentilerini karşılayabilmek için, teknolojik yenilikleri izleyerek, sürekli iyileştirme ve Ar-Ge çalışmaları yaparak istenen kalite standartlarında üretim yapmak,

İnsan ve çevre saglıgına uygun üretim yapmak,

En kısa termin süresi ve satış sonrasında daima müşterilerimizin yanında olmak,

Ürünlerimiz, çözümlerimiz ve yüksek iş ahlakımızla müşterilerimiz için değer yaratan, kaynaklarını etkin kullanan güvenilir ve saygın bir şirket olmaktır.